Results 11.10.2021
Wexford Football League Results Sunday 10th October 2021
O’Neills.Com LFA Junior Cup
First Round
Glynn Barntown 3 Glenmuir United 0 w.o.
Second Round
Forth Celtic 1 Corach Ramblers 2
Wexford Bohs 4 Blessington FC 0
Ajax Athletic 0 Shamrock Rovers 1 a.e.t
Rathangan AFC 3 Bunclody AFC 2
Crossabeg AFC 4 Clara Town 3
North End United 5 St Pauls Artane 0
Kilmore Celtic 2 Courtown Hibs 0
Premier Division
Campile Utd 1 Ferns Utd 4
Rosslare Rangers 0 Gorey Rangers 6
Moyne Rangers 1 Bridge Rovers 2
Division 1
Curracloe Utd 4 Tombrack Utd 2
St Leonards 1 North End Utd 3
New Ross Celtic 1 Adamstown FC 2
Division 2
Raheen FC 1 Enniscorthy Town 4
Enniscorthy Utd 4 Gorey Rangers 1
St Cormacs 0 Gorey Celtic 2
Shamrock Rovers 2 Kilmore Utd 2
Division 3
Killenagh Wanderers 5 St Josephs 2
All Blacks FC 1 Wexford Celtic 0
Wexford Bohs 3 Duncannon FC 2
Rosbercon Utd 2 New Ross Town 2
Forth Celtic 6 Wexford Albion 0
Division 3A
Rosslare Rangers 1 Fastnet Rovers 1
Cloughbawn FC 1 Rathnure Utd 5
Bree Utd 1 Oylegate Utd 5
Cushinstown 2 Crossabeg FC 1
Ballymurn Celtic 4 Fethard Rangers 3
Division 4
Camolin Celtic 1 Wexford Bohs 1
Shamrock Rovers 1 St Josephs 2
Bunclody AFC 4 Bridge Rovers 0
Courtown Hibs 6 Caim Utd 2
Kiltealy Celtic 3 Ferns Utd 3
Division 4A
Ballagh FC 6 Corach Ramblers 0
Curracloe Utd 1 Carne FC 6
Kilmore Utd 4 Castledockrell Utd 0
Shelburne Utd 2 Glynn Barntown FC 1
Campile Utd 3 St Leonards 1
Division 5
Wexford Celtic 4 Enniscorthy Utd 1
Tombrack Utd 0 Gorey Rangers 5
Ajax Athletic 2 Enniscorthy Town 1
Adamstown FC 0 Camolin Celtic 3
Saturday 9th October Youths
FAI Youth Centenary Cup 1st Round
Gorey Celtic 3 Gorey Rangers 2
Wexford Albion 1 Shamrock Rovers 0
Freebooters FC 4 Moyne Rangers 1
Youth Premier Division
New Ross Town 5 Glynn Barntown 3
MMI Group Youths Division 1
Bridge Rovers 0 Forth Celtic 3
Kilmore Utd 2 All Blacks FC 1
Rosslare Rangers v Curracloe Utd
Youths Division 2
Adamstown FC 8 Castledockrell Utd 4
Corach Ramblers 4 Campile Utd 2
New Ross Celtic 2 Duncannon FC 1
Youths Division 3
Bunclody AFC 2 St Josephs 0
Fastnet Rovers 2 St Cormacs 3
Courtown Hibs 3 Ferns Utd 1
Youths Division 4
Oylegate Utd 7 Glynn Barntown FC 2
New Ross Town 14 All Blacks FC 0
Shamrock Rovers 6 Wexford Albion 1
Older Results
- Results 17.03.2024
- Results 10.03.2024
- Results 03/03/2024
- 25.02.2024 Results
- Results 25.02.2024
- Results 18.02.2024
- Results 11.02.2024
- Results 04.02.2024
- Results 28.01.2024
- Results 28.01.2024
- results 21.01.2024
- Results 14.01.2024
- results 07.01.2024
- Results 17.12.2023
- Results 10.12.2023
- results 3.12.2023
- Results 26.11.2023
- Results 19.11.2023
- Results 12.11.2023
- Results 05.11.2023
- Results 22.10.2023
- Results 15.10.2023
- Results 08.10.2023
- Results 01.10.2023
- Results 16/17th Sept. 23
- Results 9/10th Sept 23
- Results 03.09.2023
- Results 28.05.2023
- Results 21.05.2023
- Results 14.05.2023
- Results 07.05.2023
- Results
- Results 23.04.2023
- Results 16.04.2023
- Results 09.04.2023
- Results 02.04.2023
- Results 26.03.2023
- Results 19.03.2023
- Results 12.03.2023
- Results 05.03.2023
- Results 26.02.2023
- Results 19.02.2023
- Results 12.02.2023
- Results 05.02.2023
- Results 29.01.2023
- Results 22.01.2023
- results 15.01.2023
- Results 08.01.2023
- Results 11/12/2022
- Results 04.12.2022
- Results 27.11.2022
- Results 20.11.2022
- Results 13.11.2022
- Results 06.11.2022
- Results 30.10.2022
- Results 23.10.2022
- Results 16.10.2022
- Results 09.10.2022
- Results 02.10.2022
- Results 25.06.2022
- Results 18.09.2022
- Results 11.09.2022
- Results 04.09.2022